BIP Gminy Przytuły

Kadencje

Zgodnie z art. 26 Ustawy o samorządzie gminnym, organem wykonawczym gminy jest wójt. Kadencja wójta rozpoczyna się w dniu rozpoczęcia kadencji rady gminy lub wyboru go przez radę gminy i upływa z dniem upływu kadencji rady gminy. Wójt, w drodze zarządzenia, powołuje oraz odwołuje swojego zastępcę lub zastępców i określa ich liczbę. W przypadku wygaśnięcia mandatu wójta przed upływem kadencji jego funkcję, do czasu objęcia obowiązków przez nowo wybranego wójta, pełni osoba wyznaczona przez Prezesa Rady Ministrów

Wójtem w Gminie Przytuły jest:

Pan

Kazimierz Ramotowski


 

Wójtem w Gminie Przytuły - kadencja 2014 - 2018 był:


Pan Kazimierz Ramotowski


Wójtem w Gminie Przytuły - kadencja 2011 - 2014 był:


Pan Kazimierz Ramotowski



Wójtem w Gminie Przytuły - 17.02.2011-12.05.2011 był:

Pan Stanisław Michałowski



osoba pełniąca funkcję Wójta Gminy Przytuły



Wójtem w Gminie Przytuły - 05.12.2010 - 02.02.2011 był:


Pan Rafał Demby




Wójtem w Gminie Przytuły - kadencja latach 2006 - 2010 był


Pan Krzysztof Jan Polkowski



Wójtem w Gminie Przytuły - kadencja latach 2002 - 2006 był


Pan Krzysztof Jan Polkowski

Data powstania: czwartek, 12 lis 2009 13:55
Data opublikowania: piątek, 13 lis 2009 15:12
Data edycji: wtorek, 14 gru 2010 13:35
Opublikował(a): Andrzej Gwiazdowski
Zaakceptował(a): Andrzej Gwiazdowski
Artykuł był czytany: 2860 razy
Ilość edycji: 1