BIP Gminy Przytuły

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE WS. ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII

Gmina Przytuły ogłasza wstępne zapisy do Programu Dofinansowania z Funduszy Szwajcarskich odnawialnych źródeł energii. Program obejmuje dofinansowanie do:


• kolektorów słonecznych produkujących ciepło do podgrzewania centralnej wody użytkowej,
• paneli fotowoltaicznych produkujących energię elektryczną do 5 kW,
• pomp ciepła pozwalających zarówno na podgrzewanie ciepłej wody użytkowej, jak i ogrzewanie budynku.

Założenia Projektu:


• program przeznaczony jest dla indywidualnych mieszkańców Gminy Przytuły,
• w budynku mieszkalnym, w którym ma być zamontowana instalacja nie może być prowadzona działalność gospodarcza ani rolnicza,
• pozyskanie środków na dofinansowanie tego projektu pozwoli na pokrycie ok. 85 % wartości netto instalacji odnawialnych źródeł energii.

Wszystkich mieszkańców Gminy Przytuły zainteresowanych udziałem w programie zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniu, które odbędzie się dnia 16.02.2018r. o godz. 10.00 w Świetlicy Wiejskiej w Przytułach oraz o godz. 12.30 w Szkole Podstawowej w Wagach, gdzie będą omówione możliwości projektu jak również będzie można uzupełnić wstępną deklarację przystąpienia do Programu. Deklarację należy złożyć najpóźniej do 26.02.2018r. u p. Elwiry Gardockiej w pokoju nr 4 w siedzibie Urzędu Gminy Przytuły.

Jednocześnie informujemy, że złożona wstępna deklaracja nie jest wiążąca dla żadnej ze stron, jednak jest niezbędna aby w trakcie ogłoszenia naboru być przygotowanym i wnioskować o środki zewnętrzne dla mieszkańców gminy.

Pliki do pobrania:

Data powstania: poniedziałek, 12 lut 2018 12:51
Data opublikowania: poniedziałek, 12 lut 2018 13:00
Opublikował(a): Andrzej Gwiazdowski
Zaakceptował(a): Andrzej Gwiazdowski
Artykuł był czytany: 330 razy